Indywidualna lekcja makijażu

Usługa tymczasowo niedostępna.

Indywidualna lekcja makijażu w Instytucie Kosmetycznym Babor Wrocław

Nauka makijażu to propozycja dla pań, które chcą udoskonalić swój codzienny make-up. Teraz na profesjonalną lekcję makijażu można umówić się w Instytucie Kosmetycznym Babor we Wrocławiu, gdzie pod okiem specjalisty każda z pań zdobędzie niezbędną wiedzę i umiejętności, by samodzielnie wykonać makijaż idealny na co dzień lub na specjalne okazje. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich klientek, które mają problem z doborem odpowiedniego makijażu do swojej cery lub które chcą popracować nad własnym warsztatem i lepiej opanować sztukę upiększania twarzy. Indywidualna lekcja makijażu to również doskonały pomysł na praktyczny, a zarazem miły prezent dla bliskiej osoby zainteresowanej tą tematyką.

Lekcja makijażu – na czym polega?

Nauka makijażu we Wrocławiu polega nie tylko na doskonaleniu własnych umiejętności. Pomoc doświadczonego wizażysty obejmuje również analizę typu urody, a co za tym idzie – określenie palety barw, jakie najlepiej ją podkreślą. Technika makijażu zależy ponadto od kształtu twarzy, której rysy można skutecznie modelować dzięki odpowiednim kosmetykom oraz ich właściwej aplikacji. Podczas lekcji makijażu można również liczyć na cenne porady i wskazówki specjalisty dotyczące techniki makijażu, różnego rodzaju kosmetyków, a także zasad ich wyboru. Bardzo ważnym etapem indywidualnej lekcji makijażu jest wskazanie najczęściej popełnianych podczas malowania błędów oraz sposobów, jak ich uniknąć.

Nauka makijażu nie trwa długo, a jej efekty będą dostrzegalne każdego dnia. Znajomość tajników make-upu, technik oraz doboru właściwych kosmetyków, jak również gruntowny przegląd dotychczasowej zawartości kosmetyczki zdecydowanie ułatwią makijaż, a także pozwolą wyeksponować zalety urody i ukryć jej niedoskonałości. Już teraz zachęcamy do umówienia się na spotkanie z naszymi wizażystkami – Wrocław oraz Instytut Kosmetyczny Babor zapraszają na profesjonalne warsztaty!


Indywidualna lekcja makijażu
Nauka makijażu we Wrocławiu