Nowości i promocje

Nowości produktowe, wprowadzane regularnie przez firmę BABOR, pozwalają nam na częste wzbogacanie pakietu zabiegów. Zapraszamy do śledzenia aktualności i korzystania zarówno z najnowszych propozycji jak i z pielęgnacji standardowej w promocyjnych cenach.Aktualnie polecamy:


  
SKIN RENEW -15% + UPOMINKI

Rabat 15% na zabieg i zakup kosmetyków w dniu zabiegu. W prezencie ampułka Hydra Plus oraz maska pod oczy w postaci płatka, z kompleksem Pro-Retinol.

NOWOŚĆ W OFERCIE! Skóra jak nowa dzięki potrójnej sile retinolu! Pielęgnacja błyskawicznie przywraca skórze promienność i blask, dzięki połączeniu produktów z kwasami owocowymi (peeling) oraz kosmetyków na bazie retinolu i substancji wzmacniających jego działanie (serum, krem, krem pod oczy). Zabieg pobudza naturalne procesy regeneracyjne skóry, poprawia strukturę naskórka przywracając skórze delikatność i subtelny wygląd oraz zmniejsza przebarwienia.
399,50 zł
(cena uwzględnia rabat 15%)
KOBIDO Z TAPINGIEM -15% + UPOMINEK

Rabat 15% na zabieg i zakup kosmetyków w dniu zabiegu. W prezencie legendarna oliwka do oczyszczania skóry z koncentratem ziołowym, wersja podróżna.

Pielęgnacja na bazie kosmetyków BABOR (zmywanie, peeling, ampułka, krem, pielęgnacja oczu, makijaż), której istotnym elementem jest masaż KOBIDO, nazywany japońskim liftingiem twarzy.
To skuteczne remedium w przypadku skóry mało elastycznej, tracącej jędrność. Wykorzystuje różne techniki - od relaksacji, poprzez drenaż limfatyczny, aż do akupresury.
Korzyść dla Twojej skóry i samopoczucia: dotleniona, odżywiona, zadbana cera, pobudzenie produkcji kolagenu i elastyny, redukcja stresu, odprężenie, zmniejszenie napięcia w mięśniach.
331,50 zł
(cena uwzględnia rabat 15%)