Nowości i promocje

Nowości produktowe, wprowadzane regularnie przez firmę BABOR, pozwalają nam na częste wzbogacanie pakietu zabiegów. Zapraszamy do śledzenia aktualności i korzystania zarówno z najnowszych propozycji jak i z pielęgnacji standardowej w promocyjnych cenach.Aktualnie polecamy:


  
ZABIEG + ANALIZA SKÓRY KAMERĄ DIAGNOSTYCZNĄ GRATIS, 90 min.

W cenie zabiegu ocena stanu i potrzeb skóry z zastosowaniem kamery diagnostycznej Derma Visualizer (procentowa analiza zawartości sebum i złuszczania oraz wielkości porów i głębokości zmarszczek).

Dodatkowo w dniu zabiegu rabat 15% na zakup kosmetyków do pielęgnacji domowej.

Dotyczy zabiegów:
- Hydra Boost - intensywne nawilżenie, 200 zł
- Calming & Strenghtening Express - ukojenie i redukcja podrażnień, 230 zł
- Smoothing Express - ujędrnienie skóry i spłycenie zmarszczek, 260 zł

Więcej o zabiegach TUTAJ
200 - 260 zł
HSR - ZABIEG LIFTINGUJĄCY -15%

15% rabatu na zabieg oraz zakup kosmetyków i zestawów HSR do pielęgnacji domowej.

Pielęgnacja redukuje wszystkie rodzaje zmarszczek: mimiczne, grawitacyjne, liniowe i wynikające z przesuszenia. Intensywny masaż liftingujący odpręża mięśnie, spłyca zmarszczki na całej twarzy, a specjalny masaż okolicy oczu i ust wygładza istniejące linie zmarszczek. Dodatkowym elementem jest maska w formie płatu, która mechanicznie wspiera napięcie skóry.
493 zł
zamiast 580 zł
REVERSIVE - ZABIEG ANTI-AGING -15%

15% rabatu na zabieg oraz zakup kosmetyków REVERSIVE do pielęgnacji domowej.

Intensywna, wieloetapowa, luksusowa pielęgnacja odmładzająca ze stymulacją płytkami z różowego kwarcu oraz odprężającym masażem twarzy o działaniu liftingującym. Rewolucyjny kompleks PRO YOUTH, zawarty w kosmetykach Reversive, zapobiega najczęściej występującym oznakom starzenia skóry, a peeling z kwasami owocowymi natychmiast przywraca skórze świeży wygląd. Dodatkowym elementem zabiegu jest pielęgnacja dłoni i rąk, a także wzbogacona o maskę w płacie pielęgnacja skóry wokół oczu.
Rezultat: jędrna, gładka, promienna skóra, natychmiast widoczny efekt liftingu i spłycenie głębokości zmarszczek, wypoczęte spojrzenie.
663 zł
zamiast 780 zł