Nowości i promocje

Nowości produktowe, wprowadzane regularnie przez firmę BABOR, pozwalają nam na częste wzbogacanie pakietu zabiegów. Zapraszamy do śledzenia aktualności i korzystania zarówno z najnowszych propozycji jak i z pielęgnacji standardowej w promocyjnych cenach.Promocje i nowości


  
SKINOVAGE W NOWEJ ODSŁONIE

Więcej ampułek w zabiegach, trwalsze efekty pozabiegowe. Szczegóły w zakładce ZABIEGI NA TWARZ.

SKINOVAGE to obecnie nowe, "czyste" receptury na bazie 90% substancji pochodzenia naturalnego. Produkty wegańskie, nie zawierają parabenów, silikonów, olejów mineralnych, PEG-ów.
Rdzeniem pielęgnacji jest wyciąg z liści różanecznika alpejskiego, który wspiera proces autofagii( recykling komórkowy) i usuwanie zbędnych produktów komórkowej przemiany materii, a tym samym spowalnia starzenie się skóry. Ponadto zwiększa elastyczność i chroni skórę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników, dbając o jej młody wygląd na dłużej. Dodatkowo polisacharyd morski intensywnie nawilża skórę, wspiera jej mikrobiom, wzmacnia skórną naturalną barierę ochronną, zmniejszając jej wrażliwość i nadreaktywność.
Cena w zależności od rodzaju zabiegu
BEAUTY & CLEAN SKIN

Kompleksowa pielęgnacja twarzy z masażem i maską, rozbudowana o peeling kawitacyjny oraz intensywną kurację nawilżającą HYDRA BOOST, podczas której aplikowane są aż trzy ampułki z kwasem hialuronowym. Dodatkowo w prezencie pielęgnacja dłoni! Oferta limitowana.
390 zł
FOCUS RF - FALE RADIOWE

Zabiegi na twarz i ciało z zastosowaniem fal radiowych. Lifting bez skalpela. Ujędrnienie i zagęszczenie skóry. Redukcja cellulitu. Bezpieczeństwo i skuteczność.

OFERTA SPECJALNA - TWARZ
- do każdego zabiegu produkt niespodzianka
- 25% rabatu na szósty zabieg + RF na dłonie gratis

OFERTA SPECJALNA - CIAŁO
- do każdego zabiegu produkt niespodzianka
- 25% rabatu na piąty zabieg

Więcej informacji...
450-600 zł