Nowości i promocje

Nowości produktowe, wprowadzane regularnie przez firmę BABOR, pozwalają nam na częste wzbogacanie pakietu zabiegów. Zapraszamy do śledzenia aktualności i korzystania zarówno z najnowszych propozycji jak i z pielęgnacji standardowej w promocyjnych cenach.Promocje i nowości


  
BEZPŁATNA KONSULTACJA KOSMETYCZNA, ok. 30 min.

Analiza rodzaju skóry i potrzeb pielęgnacyjnych z wykorzystaniem profesjonalnej kamery diagnostycznej Derma Visualizer, propozycja pielęgnacji w gabinecie oraz pielęgnacji domowej.
Gratis
HYDRA BOOST, 30 min.

Szybka odnowa skóry z peelingiem i 3 ampułkami.
Znajdź chwilę dla siebie w ferworze codziennych obowiązków! Zapraszamy na Beauty Lunch: krótki, intensywnie nawilżający zabieg na bazie 3 koncentratów z kwasem hialuronowym i wodą termalną. Wystarczy pół godziny, aby Twoja skóra zyskała witalność, a Ty - chwilę wytchnienia.
200 zł
TheraPRO PEEL - bezpieczne i skuteczne kwasy owocowe

Kupując pakiet 3 zabiegów otrzymujesz rabat 10 % oraz zestaw kosmetyków do kontynuowania pielęgnacji w domu! Koszt pakietu - 972 zł, czas trwania jednego zabiegu 45 min.

Kwasy owocowe przynoszą doskonałe efekty każdej skórze, w szczególności cerze z pierwszymi oznakami starzenia się, z przebarwieniami, rozszerzonymi porami, bliznami potrądzikowymi.

Więcej informacji...
972 zł (cena uwzględnia rabat 10%)
MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA - bezinwazyjny lifting i odmłodzenie

Decydując się na 6 zabiegów, ostatni otrzymujesz GRATIS.

Więcej informacji...
Cena w zależności od wybranej wersji zabiegu
FOCUS RF - FALE RADIOWE

Zabiegi na twarz i ciało z zastosowaniem fal radiowych. Lifting bez skalpela. Ujędrnienie i zagęszczenie skóry. Redukcja cellulitu. Bezpieczeństwo i skuteczność.

OFERTA SPECJALNA - TWARZ
- do każdego zabiegu produkt niespodzianka
- 25% rabatu na szósty zabieg + RF na dłonie gratis

OFERTA SPECJALNA - CIAŁO
- do każdego zabiegu produkt niespodzianka
- 25% rabatu na piąty zabieg

Więcej informacji...
450-600 zł