O nas - poznaj nas bliżej

Zadbamy o Twoją urodę i relaks!


Agnieszka Witkowska

Agnieszka Witkowska

Kosmetolog

Ukończyłam studia licencjackie w Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu. Jestem dyplomowanym kosmetologiem. Pracę w Instytucie BABORa rozpoczęłam w 2012 r. Na co dzień wykonuję zabiegi kosmetyczne twarzy i ciała oraz wspieram klientki w doborze indywidualnej pielęgnacji domowej. Ponadto jako trenerka prowadzę szkolenia dla właścicieli i personelu gabinetów i ośrodków SPA w Polsce, współpracujących z marką. Nieustannie uzupełniam i pogłębiam swoją wiedzę uczestnicząc w profesjonalnych szkoleniach w siedzibie firmy BABOR w Aachen w Niemczech. Pasjonują mnie zdrowy styl życia, kulinaria, podróże. Jestem miłośniczką pilatesu, jazdy na rolkach, a od niedawna również jazdy na rowerze.

Sonia Janowska

Sonia Janowska

KOSMETOLOG

Ukończyłam studia I stopnia w Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu. Aspektem, który szczególnie mnie interesuje i któremu z powodu osobistych doświadczeń poświęciłam wiele uwagi, jest pielęgnacja skóry problematycznej. Moim celem jest uzupełnianie wiedzy i zdobywanie nowych umiejętności, aby doskonalić się w zawodzie kosmetologa. Jestem certyfikowaną masażystką kobido. Dzięki technice głębokiego masażu i skuteczności kosmetyków BABOR moje klientki już po pierwszej wizycie zauważają efekt liftingu i odmłodzenia skóry oraz ogólną poprawę samopoczucia spowodowaną relaksacją ciała i redukcją napięcia mięśniowego. Prywatnie jestem wielbicielką psów. Spacery z moim jamnikiem to mój sposób na relaks. Wiele lat spędziłam na nauce śpiewu i trenowaniu lekkoatletyki.


Co wyróżnia nasz Instytut…


Tradycja

Od blisko 30 lat pielęgnujemy urodę naszych klientów kosmetykami BABOR i LIVING DIMENSION, których wyłącznym dystrybutorem w Polsce jest BIO-KOSMETYKA. Bio-Kosmetyka i Instytut Kosmetyczny zostały założone przez Janinę Skórczyńską, która związała z kosmetyką zawodowe życie, z pasją zgłębiając tajniki pielęgnacji skóry podczas edukacji w kraju i za granicą. Jest ceniona w branży kosmetycznej za swą wiedzę, doświadczenie i wkład w popularyzowanie profesjonalnych kosmetyków na polskim rynku.

Atmosfera

W centrum naszej uwagi jesteś Ty: relaks, dobre samopoczucie oraz efekty pielęgnacji odczuwalne wszystkimi zmysłami. Czas spędzony w naszym Instytucie to Twój czas. To oderwanie od codziennych spraw, zanurzenie się w świecie przepełnionym delikatną muzyką, aromatami, odprężającymi rytuałami pielęgnacyjnymi. Nasze zabiegi ukierunkowane są na osiągnięcie najlepszych efektów, które odczuje nie tylko Twoja skóra, ale również psychika. Potrzebujesz chwili wytchnienia? Zapraszamy!

Zespół

Jesteśmy certyfikowanymi trenerkami BABORa. Oprócz wiedzy, doświadczenia, skutecznych metod pielęgnacyjnych i doskonałych produktów oferujemy Ci naszą pozytywną energię i pasję. Dbamy o Twoje zadowolenie podczas każdej wizyty u nas. Pielęgnacja w Instytucie Kosmetycznym BABOR to profesjonalna opieka nad klientem począwszy od diagnozy skóry, poprzez odprężający zabieg oraz dobranie odpowiedniej pielęgnacji domowej.

%

Profesjonalizm i skuteczność

%

Relaks i komfort

%

Indywidualne podejście do klienta

Najczęściej zadawane pytania

P: Chcę rozpocząć pielęgnację kosmetykami BABOR, ale nie znam marki i nie wiem, jakie produkty będą dla mnie odpowiednie.

O:  Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie – bezpłatna konsultacja w naszym Instytucie. Ocenimy stan Twojej skóry i jej aktualne potrzeby pielęgnacyjne, zaproponujemy zabiegi kosmetyczne oraz doradzimy, jakimi produktami marki BABOR pielęgnować cerę w domu. Konsultacja trwa około 30 minut. Skontaktuj się z nami. Wspólnie ustalimy dogodny termin.

P: Czy mogę przyjść na zabieg w makijażu?

O: Tak, ponieważ jednym z pierwszych etapów pielęgnacji w naszym Instytucie jest dokładne oczyszczenie skóry metodą  BABORa, które gwarantuje lepsze wchłanianie składników aktywnych.

P: Czy muszę wybrać rodzaj zabiegu już podczas rezerwacji terminu wizyty?

O: Indywidualne podejście do klienta to jeden z naszych priorytetów. Dlatego na początku wizyty w Instytucie, po krótkiej rozmowie o Twoich oczekiwaniach, stanie skóry i potrzebach pielęgnacyjnych, przedstawimy Ci kilka propozycji zabiegów do  wyboru i wtedy podejmiesz decyzję. Podczas rezerwacji terminu prosimy tylko o informację, czy wybierasz pielęgnację twarzy, ciała czy zabieg kompleksowy (twarz i ciało).

P: Czy istnieją przeciwwskazania do wykonywania zabiegów?

O: Nie wykonujemy zabiegów w przypadku występowania opryszczki, gorączki, chorób wirusowych i bakteryjnych, bezpośrednio po ekstrakcji zęba oraz niektórych zabiegach medycyny estetycznej. Jeśli masz wątpliwości, prosimy o kontakt, chętnie doradzimy.

P: Co zrobić, gdy nie mogę skorzystać z umówionej wizyty?

O: Cenimy dobrą komunikację z klientami, dlatego każdą wizytę poprzedzamy kontaktem telefonicznym i przypomnieniem o terminie pielęgnacji. Jeśli jednak Twoje plany ulegną zmianie, prosimy o powiadomienie nas. Pozwoli to lepiej zorganizować pracę w Instytucie i umożliwi innej osobie skorzystanie z zabiegu, a Tobie zaproponujemy inny dogodny termin.

P: Czy mogę podarować pielęgnację w formie upominku?

O: Zabieg pielęgnacyjny w naszym Instytucie to doskonały pomysł na upominek i sposób, aby bliska osoba mogła poświęcić czas tylko sobie i zadbać o swoją urodę. Oferujemy bony upominkowe, dzięki którym prezent będzie uniwersalny, gdyż pozwoli osobie obdarowanej na wybór pielęgnacji, która będzie indywidualnie dopasowana do potrzeb skóry.

Wyślij nam wiadomość