Peeling kawitacyjny

Peeling kawitacyjny cieszy się coraz większą popularnością wśród kobiet. Również w naszym Instytucie Kosmetycznym Babor Wrocław. Peeling ten jest często wybierany przez klientki jako dodatkowy element zabiegu. Najczęściej jest przeprowadzany na twarzy, jednak z powodzeniem można wykonać go także na dekolcie lub plecach.

Peeling kawitacyjny we Wrocławiu — zalety

Peeling kawitacyjny jest bezbolesny i bezpieczny. Istnieje wprawdzie lista przeciwwskazań, ale w naszym gabinecie we Wrocławiu są one dokładnie z klientką omawiane. Zabieg wykonują doświadczone kosmetyczki, posiadające odpowiednią wiedzę i praktykę. Peeling kawitacyjny sprawdza się przy różnych rodzajach skóry — od trądzikowej, wrażliwej, po suchą czy dojrzałą.

Peeling kawitacyjny — opinie

Zalety peelingu kawitacyjnego to krótki czas trwania w połączeniu z niską ceną i dużą skutecznością. Szczególnie ceniony jest za dobre efekty w walce z trądzikiem oraz usuwanie zaskórników i martwych komórek. Sprawdza się także jako sposób na wygładzenie zmarszczek. Przede wszystkim jest doskonałą metodą oczyszczania skóry i wyrównania kolorytu cery. Stanowi idealne przygotowanie przed zastosowaniem kolejnych zabiegów. Opinie osób korzystających z tego peelingu są pozytywne, a wszystko dzięki temu, że efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu.

Jaka jest cena peelingu kawitacyjnego?

Kolejną z zalet peelingu kawitacyjnego jest jego niska cena. W naszym Instytucie we Wrocławiu peeling kawitacyjny wykonujemy jako dodatkowy element wybranego zabiegu pielęgnacyjnego. Jeśli chodzi o częstotliwość wykonywania, powinna być ustalona indywidualnie po wcześniejszym zbadaniu kondycji skóry.


Peeling kawitacyjny Wrocław
Kawitacja Wrocław