Zabiegi dodatkowe


Każda kobieta doskonale wie, jak ważne dla wyglądu są brwi o odpowiednim kształcie i kolorze. Ich prawidłowy zarys może skorygować lub wręcz odmienić twarz. A gładkie, wydepilowane nogi czy bikini to w obecnych czasach już nie luksus, ale wręcz standard pielęgnacji. Dzięki naszym zabiegom potrafimy sprawić, aby nasze klientki poczuły pełnię słowa „kobiecość”.

Naszą ofertę uzupełniają zabiegi, które pozwalają dodatkowo zadbać o zewnętrzne piękno. Są to między innymi henna brwi i rzęs, przekłuwanie uszu, makijaż okazjonalny, depilacja. Wizyta w salonie Babor we Wrocławiu pozwala wyglądać doskonale niezależnie od okazji.

Henna brwi i rzęs

Klientki szczególnie często decydują się na wykonanie henny u kosmetyczki. Henna brwi i rzęs ma za zadanie nie tylko je przyciemnić i skutecznie uzupełnić. Ta metoda doskonale podkreśla kobiece piękno i pozwala przyspieszyć codzienny makijaż. Dzięki niej spojrzenie staje się znacznie bardziej wyraziste, rzęsy dłuższe, a oczy większe.

Przekłuwanie uszu

Czytaj więcej

Kolczyki znakomicie uzupełniają każdą stylizację, a niekiedy nawet ją kreują. Wiele osób decyduje się więc na przekłuwanie uszu. Warto ten zabieg powierzyć specjalistom. Naszymi klientami są nie tylko osoby dorosłe, ale również dzieci, ponieważ przekłuwanie uszu w naszym gabinecie odbywa się w sposób bezbolesny i trwa zaledwie kilka minut. W cenę za przekłuwanie uszu wliczone są estetyczne kolczyki, które należy nosić kilka tygodni po zabiegu. Ich zaletą jest nie tylko atrakcyjne wzornictwo, ale przede wszystkim materiał, z jakiego są wykonane. Jest to stal chirurgiczna, która minimalizuje ryzyko wystąpienia stanów zapalnych i alergii.

Makijaż okazjonalny tylko u kosmetyczki

Idealna prezencja podczas przyjęć, ważnych wydarzeń zawodowych czy innych uroczystości jest ważna dla każdej kobiety. Jej nieodzownym elementem jest odpowiedni makijaż. Makijaż okazjonalny wykonujemy w naszym salonie zgodnie z najnowszymi trendami, stosując sprawdzone przez profesjonalistów kosmetyki Babor AGE ID. Nasze specjalistki biorą udział w regularnych szkoleniach wizażu, klientki mogą być więc pewne, że ich makijaż okazjonalny będzie nie tylko modny, ale przede wszystkim podkreśli atuty urody i ukryje ewentualne niedoskonałości.


Przekłuwanie uszu (cena zawiera komplet kolczyków)120 zł
Henna brwi i rzęs z regulacją (w zabiegu)50 zł
Henna brwi lub rzęs (w zabiegu)40 zł
Makijaż okazjonalny130 zł
Lekcja makijażu
USŁUGA TYMCZASOWO NIEDOSTĘPNA.
270 zł
Pielęgnacja dłoni (w zabiegu)50 zł
Pielęgnacja stóp (w zabiegu)50 zł
Depilacja wąsika40 zł
Depilacja brody40 zł
Depilacja pach50 zł
Depilacja bikini70 zł
Depilacja rąk90 zł
Depilacja łydek lub ud90 zł
Depilacja całych nóg150 zł

Pielęgnacja oczu i ust


  
Eye Sheet Mask - maska w płacie pod oczy. Błyskawicznie nawilża i odświeża skórę oraz spłyca zmarszczki. Pielęgnacja jest dodatkiem do wybranego zabiegu na twarz. 60 zł
Lip Sheet Mask - maska w płacie na usta. Błyskawicznie nawilża i odświeża skórę oraz spłyca zmarszczki. Pielęgnacja jest dodatkiem do wybranego zabiegu na twarz. 60 zł
Eye Sheet Mask + Lip Sheet Mask - kompleksowa pielęgnacja okolic oczu i ust.100 zł