Zabiegi dodatkowe


Każda kobieta doskonale wie, jak ważne dla wyglądu są brwi o odpowiednim kształcie i kolorze. Ich prawidłowy zarys może skorygować lub wręcz odmienić twarz. A gładkie, wydepilowane nogi czy bikini to w obecnych czasach już nie luksus, ale wręcz standard pielęgnacji. Dzięki naszym zabiegom potrafimy sprawić, aby nasze klientki poczuły pełnię słowa „kobiecość”.

Naszą ofertę uzupełniają zabiegi, które pozwalają dodatkowo zadbać o zewnętrzne piękno. Są to między innymi henna brwi i rzęs, przekłuwanie uszu, makijaż okazjonalny, depilacja. Wizyta w salonie Babor we Wrocławiu pozwala wyglądać doskonale niezależnie od okazji.

Henna brwi i rzęs

Klientki szczególnie często decydują się na wykonanie henny u kosmetyczki. Henna brwi i rzęs ma za zadanie nie tylko je przyciemnić i skutecznie uzupełnić. Ta metoda doskonale podkreśla kobiece piękno i pozwala przyspieszyć codzienny makijaż. Dzięki niej spojrzenie staje się znacznie bardziej wyraziste, rzęsy dłuższe, a oczy większe.

Przekłuwanie uszu

Czytaj więcej

Kolczyki znakomicie uzupełniają każdą stylizację, a niekiedy nawet ją kreują. Wiele osób decyduje się więc na przekłuwanie uszu. Warto ten zabieg powierzyć specjalistom. Naszymi klientami są nie tylko osoby dorosłe, ale również dzieci, ponieważ przekłuwanie uszu w naszym gabinecie odbywa się w sposób bezbolesny i trwa zaledwie kilka minut. W cenę za przekłuwanie uszu wliczone są estetyczne kolczyki, które należy nosić kilka tygodni po zabiegu. Ich zaletą jest nie tylko atrakcyjne wzornictwo, ale przede wszystkim materiał, z jakiego są wykonane. Jest to stal chirurgiczna, która minimalizuje ryzyko wystąpienia stanów zapalnych i alergii.

Makijaż okazjonalny tylko u kosmetyczki

Idealna prezencja podczas przyjęć, ważnych wydarzeń zawodowych czy innych uroczystości jest ważna dla każdej kobiety. Jej nieodzownym elementem jest odpowiedni makijaż. Makijaż okazjonalny wykonujemy w naszym salonie zgodnie z najnowszymi trendami, stosując sprawdzone przez profesjonalistów kosmetyki Babor AGE ID. Nasze specjalistki biorą udział w regularnych szkoleniach wizażu, klientki mogą być więc pewne, że ich makijaż okazjonalny będzie nie tylko modny, ale przede wszystkim podkreśli atuty urody i ukryje ewentualne niedoskonałości.


Przekłuwanie uszu (cena zawiera komplet kolczyków)100 zł
Henna brwi i rzęs z regulacją (w zabiegu)40 zł
Henna brwi lub rzęs (w zabiegu)30 zł
Makijaż okazjonalny120 zł
Lekcja makijażu
USŁUGA TYMCZASOWO NIEDOSTĘPNA.
250 zł
Pielęgnacja dłoni (w zabiegu)50 zł
Pielęgnacja stóp (w zabiegu)50 zł
Depilacja wąsika30 zł
Depilacja brody30 zł
Depilacja pach40 zł
Depilacja bikini60 zł
Depilacja rąk80 zł
Depilacja łydek lub ud80 zł
Depilacja całych nóg140 zł

Pielęgnacja okolic oczu


Zabieg Refreshed Eye - przeciwzmarszczkowe płatki pod oczy jako dodatek do wybranej pielęgnacji twarzy 50 zł