Zabiegi na ciało

W Instytucie Kosmetycznym Babor we Wrocławiu wykonujemy zabiegi spa, z wykorzystaniem profesjonalnych kosmetyków na bazie naturalnych składników. Do wyboru mają Państwo na przykład linię ujędrniająco-modelujących czy też witalizujących produktów BABOR SPA, a także zabiegi z wykorzystaniem soli morskiej, alg lub mlecznej maski.

 

PIELĘGNACJA CIAŁA w oparciu o  rytuały pielęgnacyjne.
Każdy zabieg rozpoczyna się od RYTUAŁU POWITALNEGO, czyli odświeżenia dłoni i stóp wraz z ich punktową stymulacją. Kosmetyki aplikowane są techniką CARING JOURNEY, naśladującą napływające morskie fale. Ciekawym elementem pielęgnacji jest terapia szczotkami, która intensyfikuje efekt peelingu i poprawia ukrwienie skóry. Zabiegi kończą się RYTUAŁEM POŻEGNALNYM, czyli relaksującą stymulacją punktów akupresyjnych w obszarze karku i głowy.

Polecając nasze zabiegi spa szczególnie rekomendujemy kompleksową pielęgnację ciała i twarzy, czyli zabieg Ocean Experience. Ciekawą propozycję stanowią również zabiegi z zastosowaniem miękkich szczotek. Inną godną uwagi opcją jest relaksacja stworzona specjalnie dla firmy BABOR przez fizjoterapeutę Ricky’ego Welcha (Effective Touch Body).

 

Czytaj więcej

Jeśli zatem szukasz sprawdzonego salonu, który wykona zabiegi spa indywidualnie dobrane do Twoich potrzeb, Instytut Kosmetyczny Babor Wrocław zaprasza!


Pielęgnacja ciała BABOR

Zabiegi z wykorzystaniem kosmetyków BABOR SPA, które modelują sylwetkę, intensywnie regenerują skórę, a rytuały pielęgnacyjne i subtelny zapach wellness sprzyjają odprężeniu fizycznemu i psychicznemu.

SHAPING BODY TREATMENT, 60 min.
Relaks dla ciała dzięki technice Effective Touch. Zabieg na bazie aromatycznego oleju z linii Shaping, pozyskiwanego z ziaren maku i nasion dzikiej róży. Głęboko odpręża i rozluźnia mięśnie, likwiduje napięcia, w szczególności w obszarze pleców i karku, pobudza energię i wewnętrzną siłę, a skórze przywraca miękkość, gładkość i jędrność. Olej Shaping relaksuje dzięki nutom pomarańczy, mimozy i piżma.
250 zł
ENERGIZING BODY TREATMENT, 60 min.
Relaks dla ciała dzięki technice Effective Touch na bazie aromatycznego oleju z linii Energizing, pozyskiwanego z migdałów i kiełków kukurydzy. Głęboko odpręża i rozluźnia mięśnie, likwiduje napięcia, w szczególności w obszarze pleców i karku, pobudza energię i wewnętrzną siłę, a skórze przywraca miękkość, gładkość i jędrność. Olej Energizing relaksuje dzięki nutom jabłka, cytryny, mięty, eukaliptusa, rozmarynu i lawendy.
250 zł
MARINE SALT SCRUB & CREAM FRESH WRAP, 80 min.
Wygładzający peeling na bazie soli morskiej oraz nawilżająca maska z czerwonymi algami i komórkami macierzystymi z jagód jarzębu brekinii, w połączeniu z energetyzującą terapią miękkimi szczotkami peelingującymi. Zabieg pobudza ukrwienie skóry, wygładza ją, dogłębnie nawilża i regeneruje.
310 zł
SALT-OIL TREATMENT, 100 min.
Wygładzający peeling na bazie soli morskiej oraz terapia relaksacyjna. Połączenie aromatycznego oleju z solą morską tworzy niezwykle intensywny peeling, który skutecznie redukuje szorstkość skóry, wygładza ją i nawilża. Kontynuacją pielęgnacji jest odżywczo-nawilżająca relaksacja ciała techniką Effective Touch z zastosowaniem oleju z linii Energizing. W zabiegu dodatkowo odprężają zapachy cytryny, mięty i lawendy.
380 zł
OIL TO FOAM TREATMENT, 100 min.
W pierwszym etapie zabiegu na skórę aplikuje się aromatyczny olej Energizing, który nawilża i odżywia skórę. Następnie stosowany jest peeling w postaci pianki, z enzymami z papai, który odświeża, wygładza i rozświetla skórę. Terapia miękkimi szczotkami peelingującymi dodatkowo pogłębia efekt wygładzenia i usunięcia zrogowaceń naskórka. Pielęgnację dopełnia relaksacja ciała na bazie oleju z nutą lawendy, rozmarynu, mięty i eukaliptusa. Skóra po zabiegu jest intensywnie nawilżona, gładka, a ciało zrelaksowane.
380 zł
SALT OIL PEELING & ALGAE CREAM WRAP, 80 min.
Połączenie soli morskiej, bogatej w minerały, z olejem o energetyzującym zapachu sprawiają, że peeling w takiej formie nie tylko usuwa obumarłe komórki naskórka i pobudza krążenie, ale również intensywnie nawilża skórę. Maska na bazie spiruliny i alg czerwonych, zastosowana w dalszym etapie pielęgnacji, intensywnie ujędrnia skórę, przywraca jej witalność i dodatkowo ją nawilża. Zakończeniem zabiegu jest krem nawilżająco-regenerujący.
380 zł
OCEAN EXPERIENCE, 140 min.
Kompleksowa pielęgnacja twarzy i ciała z zastosowaniem kosmetyków wegańskich Cleanformance oraz Babor Spa.
Po oczyszczeniu skóry na twarz aplikowane jest serum rozświetlające, a po jego wchłonięciu następuje odprężająca relaksacja z wykorzystaniem odżywczo-regenerującej maski.
Pielęgnację ciała rozpoczyna wstępne nawilżenie skóry olejem Energizing, następnym etapem jest peeling enzymatyczny w postaci pianki, którego efekt intensyfikuje masaż szczotkami. Na tak przygotowaną skórę nakłada się maskę z czerwonymi algami i komórkami macierzystymi z jagód jarzębu brekinii, która intensywnie nawilża i regeneruje skórę oraz przywraca jej witalność. Ostatnim etapem jest głęboko odprężająca relaksacja techniką Effective Touch. Element relaksu potęgują delikatne aromaty cytryny, jabłka, mięty, lawendy i rozmarynu. Zabieg sprawia, że skóra twarzy jest rozświetlona, nawilżona i zrelaksowana, a ciało gładkie, jędrne i odprężone.
520 zł


navigate_before
navigate_next