Zabiegi z aparaturą

W naszym Instytucie stosujemy w pielęgnacji głównie techniki manualne, rozważnie korzystając z aparatury. Zabiegi z aparaturą traktujemy jako czynności wspomagające indywidualną pielęgnację domową oraz profesjonalne zabiegi w gabinecie.

 

Podkreślamy, że zabiegi z aparaturą nie są alternatywą dla codziennej i systematycznej pielęgnacji, a jedynie jej dopełnieniem.  Propozycją szczególnie polecaną naszym klientkom jest mezoterapia mikroigłowa. Oferujemy pakiet pięciu zabiegów, do którego jeden dodajemy gratis. Sugerujemy, aby pierwszą serię wykonać w odstępach tygodniowych, a następnie powtarzać zabieg raz w miesiącu, w celu podtrzymania efektów.

 

Mezoterapia mikroigłowa to zabieg z aparaturą przeznaczony zwłaszcza dla osób borykających się z niedoskonałościami cery. Nakłucie sterylną głowicą z mikroigłami jest bezpieczne, bezbolesne i higieniczne. W naszym salonie podczas mezoterapii wykorzystujemy profesjonalne produkty z linii Doctor Babor Micro Cellular.


MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA (5 zabiegów  + 1 gratis)

  
DR BABOR ANTI-AGE - wersja podstawowa z maską w piance, 90 min.350 zł
DR BABOR ANTI-AGE + GŁOWICA XS - wersja z maską w piance rozbudowana o dodatkową stymulację głębokich bruzd i zmarszczek, 120 min.410 zł
DR BABOR ANTI-AGE + COLLAGEN BIOMATRIX - wersja z maską w postaci płatu kolagenowego, 100 min.410 zł