Zabiegi z aparaturą

W naszym Instytucie stosujemy w pielęgnacji głównie techniki manualne, rozważnie korzystając z aparatury. Zabiegi z aparaturą traktujemy jako czynności wspomagające indywidualną pielęgnację domową oraz profesjonalne zabiegi w gabinecie. Zabiegi z aparaturą nie są alternatywą dla codziennej i systematycznej pielęgnacji, a jedynie jej dopełnieniem.

 

Naszym klientkom polecamy szczególnie takie zabiegi jak mezoterapia mikroigłowa oraz fale radiowe. Polecamy serie zabiegów, co nie tylko gwarantuje lepsze i długotrwałe rezultaty, ale jest również korzystniejsze pod względem ceny za pojedynczy zabieg.

 

Mezoterapia mikroigłowa to zabieg z aparaturą przeznaczony zwłaszcza dla osób borykających się z niedoskonałościami cery. Pobudza skórę do regeneracji oraz zwiększa stopień wnikania substancji pielęgnacyjnych w głąb naskórka. Nakłucie sterylną głowicą z mikroigłami jest bezpieczne, bezbolesne i higieniczne. W naszym salonie podczas mezoterapii wykorzystujemy profesjonalne produkty z linii Doctor Babor Micro Cellular.

 

Fale radiowe działają silnie modelująco, ujędrniają i zagęszczają skórę. To bezpieczny lifting bez skalpela, którego efektem jest intensywna stymulacja włókien kolagenowych i ich odnowa.


MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA (szósty zabieg w serii – gratis) – dowiedz się więcej

  
DR BABOR ANTI-AGE + HYDRATING BIO-CELLULOSE MASK - wersja podstawowa z 3 ampułkami oraz maską w płacie, 80 min.430 zł
DR BABOR ANTI-AGE + GŁOWICA XS + HYDRATING BIO-CELLULOSE MASK - wersja z 3 ampułkami oraz maską w płacie, rozbudowana o dodatkową stymulację głębokich bruzd i zmarszczek, 90 min.490 zł
DR BABOR ANTI-AGE + COLLAGEN BIOMATRIX - wersja podstawowa z 3 ampułkami oraz maską w postaci płatu kolagenowego, 90 min.450 zł
DR BABOR ANTI-AGE + GŁOWICA XS + COLLAGEN BIOMATRIX - wersja podstawowa z 3 ampułkami oraz maską w postaci płatu kolagenowego, rozbudowana o dodatkową stymulację głębokich bruzd i zmarszczek, 105 min.510 zł
  
FOCUS RF TWARZ seria - 6 zabiegów na twarz, szyję, dekolt z ampułką regenerującą i kremem. Podana cena dotyczy jednego zabiegu.

OFERTA SPECJALNA!
- do każdego zabiegu produkt niespodzianka
- 25% rabatu na szósty zabieg + RF na dłonie gratis
500 zł
FOCUS RF TWARZ pojedynczy zabieg - zabieg na twarz szyję i dekolt z maską wygładzająco- ujędrniającą Dr Babor Silver Foil Mask.
600 zł
FOCUS RF CIAŁO seria - 5 zabiegów na nogi i pośladki. Podana cena dotyczy jednego zabiegu.

OFERTA SPECJALNA!
- do każdego zabiegu produkt niespodzianka
- 25% rabatu na piąty zabieg
450 zł

navigate_before
navigate_next