Depilacja woskiem

depilacja woskiem we Wrocławiu | Instytut Babor WrocławDzisiejszy kanon piękna to wypielęgnowana i gładka skóra, bez zbędnego owłosienia. W naszym gabinecie kosmetycznym we Wrocławiu polecamy depilację woskiem. Jest to skuteczna metoda usuwania owłosienia, której efekt utrzymuje się nawet do 4 – 5 tygodni. Domowe sposoby pozbywania się włosków, np. golarką lub przy użyciu kremu do depilacji, wymagają systematycznego powtarzania co kilka dni. Usuwanie owłosienia tymi metodami jest prawdziwym utrapieniem. Umiejętnie przeprowadzona depilacja woskiem to szybki i mało bolesny zabieg, który gwarantuje długotrwałe rezultaty. Świadome kobiety doceniają wysoką jakość zabiegów takich jak depilacja brwi woskiem oraz depilacja pach woskiem – dziś jest to standard w estetyce ciała.

Stosowane przez nas preparaty są bezpieczne, mają właściwości przeciwzapalne i nie wywołują podrażnień. Ma to ogromne znaczenie, zwłaszcza przy depilacji woskiem bikini i pozostałych wrażliwych miejsc. Opinie klientek potwierdzają, że podczas zabiegu nie czują dyskomfortu, a ból odczuwany jest krótko. Depilacja woskiem powoduje, że nowe włoski wyrastają słabsze i cieńsze. Rozgrzany wosk wnika głęboko, docierając aż do cebulki, która usuwana jest wraz z włosem. Wybierając profesjonalne usługi kosmetyczne, kobiety chętnie odwiedzają gabinety kosmetyczne, w których zabiegi depilacji woskiem świadczą doświadczeni kosmetolodzy.

Nasza oferta obejmuje depilację nóg i rąk, okolic bikini, pach, brody, wąsika oraz brwi. Każdy zabieg, a zwłaszcza depilacja woskiem bikini oraz depilacja pach woskiem wykonywany jest z dyskrecją i poszanowaniem intymności.
W naszym Instytucie Kosmetycznym we Wrocławiu każdy z klientów otrzyma specjalistyczną poradę, dopasowaną do indywidualnych potrzeb. Szczegółowy cennik przybliży koszt każdego zabiegu.

Serdecznie zapraszamy do rezerwacji terminu na zabieg depilacji woskiem w naszym salonie we Wrocławiu!